رنگ کاری مبل در کرج

یکی از کارهایی که برای تعمیرات مبل انجام می شود ، رنگ کاری مبل در کرج است. همه ما با وسواس فراوان به دنبال انتخاب رنگی مناسب برای مبلمان خود بر اساس سبک طراحی منزلمان هستیم. زیرا رنگ مبلمان و سایر وسایل چوبی منزل تاثیر فراوانی در فضای نمایی خانه دارد. که می خواهیم در رنگ کاری مبل در کرج ، نکات مهمی در این زمینه به شما اطلاع دهیم. عوامل متعددی در قیمت رنگ کاری تاثیر گذار هستند. و میتوان به ابعاد و اندازه مبلمان ، میزان آسیب دیدگی سطح چوبی ، نوع وکیفیت رنگ انتخابی ، میزان حرفه ای بودن کار و هزینه حمل ونقل اشاره کرد.

انواع رنگ کاری مبل

رنگ کاری مبل به دو دسته پاششی و پوششی تقسیم می شود. رنگ پاشی با پیستوله انجام میشود که دراکثر رنگ کاری ها از این روش استفاده می کنند. ورقه های طلا رنگ پوششی هستند که با دست به بدنه مبل می چسبانند که این عمل به زمان زیادی احتیاج دارد.

• مراحل رنگ کاری مبلمان: مراحل رنگ کاری به این صورت است که مشتری به کارگاه ها سفارش کار میدهد تا متخصصان به محل مورد نظر بیایند و برای رنگ کاری اقدام کنند. اگر حجم کار رنگ کاری اندک باشد در همان محل انجام می شود. ولی اگر رنگ کاری کلی باشد ومبل به تعمیرات دیگری مثل رویه کوبی و غیره احتیاج داشته باشد ، مبلمان به کارگاه منتقل می شود واقدامات لازم انجام می شود.

انواع رنگ کاری مبل

مراحل انجام رنگ کاری

اگر رنگ آمیزی کمی احتیاج باشد خودتان می توانید به رنگ آمیزی اقدام کنید. ولی به صورت تخصصی انجام نخواهد شد. برای شروع باید مراحلی به ترتیب انجام شود: ابتدا مبلمان را در فضایی باز و به دور از نور خورشید ، حرارت و شعله قرار دهید. تمام قطعات متصل به چوب را از آن جدا کرده تا در هنگام رنگ آمیزی ، رنگی نشوند. بدنه مبل را بتونه کاری کنید.

• مبلمان همچون دیوار ساختمانی باید تمام سطوحش صاف و یکنواخت باشد. در صورتی که چوب مبل آسیب دیده باشد باید آن قسمت را هموار کنید. این مرحله در زیبایی نتیجه کار تاثیر زیادی دارد. بعد از بتونه کاری نیاز به سمباده زنی است. و در نهایت با پارچه خیس آن محل را تمیز میکنیم. حالا باید پرایمر روی محل مورد نظر کشیده شود. که به صورت اسپری یا قلمو انجام می شود. بعد دوباره سمباده بکشید تا سطح آن کاملا صاف شود.

• حالا مراحل رنگ کاری باید انجام گیرد. که در مرحله اول یک لایه نازک رنگ کاری انجام می شود و بلافاصله دوباره با قلمو رنگ همان مکان را رنگ می کنیم. بعد از انجام این مراحل بعد از 6ساعت دوباره رنگ کاری میکنیم. بعد می توانید بعد از خشک شدن یک لایه محافظ بزنیم تا سطح کار صاف و براق باشد و در معرض جریان هوا قرار می دهیم تا خشک شود.

مراحل رنگ کاری مبل
مشاوره رایگان تعمیر مبل راحتی از طریق تماس با کارشناسان ما

رنگ کاری مبل استیل

رنگ کاری این مبلمان تفاوت چندانی با رنگ کاری مبلمان چوبی ندارد. ولی رنگ کاری این مبلمان حساس و مهم است. همینطور رنگ کاری پاششی توسط پیستوله انجام می شود ، که این کار هزینه کمتری برای مشتری ایجاد می کند. در رنگ کاری با دست ، این کار بسیار خاص و زیباست که ریزه کاری های فراونی نیز دارد که باعث می شود هزینه بیشتری نسبت به رنگ کاری های دیگر داشته باشد.

نکاتی که در رنگ کاری مبل استیل باید در نظر گرفت این است که رنگ استیل و رنگ پارچه متناسب با سلیقه مشتری و در خواست او باشد. نکته دیگر بهره گیری از جدید ترین متد های رنگ کاری است. به مشتری مشاوره و راهنمایی هایی در زمینه رنگ استیل در رنگ کاری مبل کرج داده می شود تا با اطلاعات کامل اقدام به رنگ کردن مبلمان خود کنند. همچنین باید دقت داشته باشید که رنگ مبل باید بر اساس رنگ قبلی و زیرکار انتخاب شود.

توجه داشته باشید که برای تغییر رنگ مبلمان خود ، رنگ آن را متناسب با دکوراسیون منزل خود و با در نظر گرفتن نورگیر ها انتخاب کنید و از این که رنگ کاری مبلمان شما با رنگ مرغوب و توسط متخصصان رنگ کاری انجام می شود اطمینان حاصل کنید. تمام مراحل رنگ کاری در تعمیرات مبل باران به بهترین نحو ممکن انجام می شود. شما می توانید به ما اعتماد کنید.