تعمیرات تخصصی مبلمان

ما با یک دهه تجربه، تعمیر مبل منزلتان را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد.

تعمیر فوری

ما مبلمان منزل شما را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرده و تعمیر خواهیم نمود.

کارشناس در محل

از دیگر خدمات تعمیرات مبل باران، مشاوره حضوری مبلمان منزلتان می باشد.

تعمیر حرفه ای

ما با تکیه بر تجربه و استفاده از لوازم مرغوب، بهترین ها را به ارمغان میاوریم.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره حضوری و تلفنی رایگان، کافیست تماس حاصل کنید.

تعمیر مبل شکسته

تعمیر مبل شکسته

یکی از اتفاقاتی که ممکن است هر کدام از ما تجربه کرده‌ باشیم، شکستن مبلمان منزلمان است. مبلمان یکی از وسایل اصلی هر خانه‌ای است. اما هر چقدر هم که اتصالات و جنس محکمی داشته باشد، بعد از سال‌ها استفاده فرسوده می شود. و این موضوع در مرور زمان ممکن است باعث پوسیدگی یا شکستگی شود.

تعمیر فوم مبل

تعمیر فوم مبل

معمولاً به دلیل استفاده طولانی مدت، در طول زمان فوم‌های مبل دچار فرورفتگی شده و خراب می‌شوند. از این رو اکثر افراد به فکر تعمیر مبل به عنوان راه‌حل این مشکل بر خواهند آمد. معمولاً ایرادات خرابی اسفنج و فوم مبل از طریق تعمیر برطرف می‌شود که قیمت بسیار به صرفه‌تری را نسبت به هزینه‌های تعویض مبل خواهد داشت.

تعویض پارچه مبل

تعویض پارچه مبل

یکی از شایع‌ترین مشکلاتی که برای مبلمان پیش می‌آید؛ خراب شدن، پاره شدن یا کهنه شدن رویه آن است. چرا که رویه مبلمان بیشترین تماس را با محیط اطراف دارد و بیشتر از بدنه مبل در معرض آسیب و کثیفی قرار می‌گیرد. علاوه بر این، ممکن است رویه مبل شما هیچ آسیبی ندیده باشد و شما تنها به دنبال تغییر دکوراسیون در منزل خود باشید.

تعمیرات مبل

تعمیر مبل شامل چه مواردی می‌شود؟

بخش اصلی خدمات ما تعمیرات مبلمان های شکسته می باشد. اما بسیاری از مشتریان ما ، برای ایجاد تنوع در دکوراسیون خود ، به تعویض رویه و پارچه مبل خود روی میاورند. چون خرید و تعویض مبلمان ، دارای هزینه هنگفتی می باشد. از همین بابت تعویض رویه و رنگ کاری مبل ، می تواند در ایجاد تنوع موثر باشد. از دیگر خدمات مجموعه تعمیرات مبل باران ، تعمیر فوم ، تعویض پارچه و غیره می باشد. ما هر نوع مبلی را تعمیرات خواهیم نمود. از نمونه تعمیرات مبلمان ما میتوان؛ مبلمان راحتی ، مبلمان استیل ، مبلمان ال و چرم را نام برد. ما آماده ایم تا تمامی مشکلات شما را برطرف نماییم.

تعمیر خرابی فنر مبل

برای ساخت مبل از فنر های مارپیچ (زیگ زاگ) استفاده میشود. این فنرها بعد از مدتی می شکنند . این خرابی می تواند ناشی از استفاده نادرست و یا کیفیت پایین فنرها باشد. درصورتی که فنر مبلمان منزل شما خراب شده است، میتوانید برای تعمیر آن روی ما حساب کنید. ما از با کیفیت ترین فنرها و محصولات بازار استفاده می نماییم. به همین دلیل کیفیت خدماتمان را تضمین می کنیم.

تعمیر خرابی فنر مبل
تعمیر فرورفتگی تشک مبل

تعمیر فرورفتگی تشک مبل

پس از مدتی استفاده از مبلمان ها، فوم و اسفنج دچار خرابی میشوند. همین موضوع سبب میشود تا تشک و یا کفی مبل دچار فرورفتگی شود. این موضوع به تنهایی ظاهر مبلمان شما را فرسوده می نماید. ما میتوانیم بسته به نوع خرابی تشک مبلمان، آن را با بهترین محصولات بازار ، مانند مموری فوم جایگزین کنیم. پس از تعویض مشاهده خواهید نمود که مبل شما مانند روز اول ، زیبا و شکیل می باشد.

قبل تعمیر
مبلمانتون رو با ما بسپارید!

ما را در کانال اینستاگرام دنبال کنید تا نمونه تعمیرات مبلمان باران را مشاهده نمایید.

بعد تعمیر